Busy do Anglii

Busy do Anglii

Przewozy busem na terenie Polska Anglia

 

Wybierz nasze busy do Anglii. Jeśli podróżujesz do Anglii w celach zarobkowych lub masz ochotę zwiedzić Anglię i poznać ten kraj, albo masz tam bliskich których chciałbyś odwiedzić i szukasz odpowiedniego transportu to Busy do Anglii jest tym czego szukasz. Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

Z nami dojedziesz do Anglii pewnie i bezpiecznie. Nad Twoim bezpiecznym przejazdem czuwają pracownicy firmy Primabus, którzy są dostępni pod telefonem przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Busy do Anglii, które wybierzemy muszą charakteryzować się wygodą, bezpieczeństwem oraz odpowiedzialną obsługą. Nasi pracownicy to osoby z doświadczeniem oraz bardzo wysoką kultura osobistą.

Busy Anglia-Polska to działalność w najwyższym stopniu odpowiedzialna. Zazwyczaj staramy się przestrzegać przepisów. Kierowcy Primabus dostają jasny komunikat, że najwyższa prędkość, jaką mogą osiągnąć to 130km/h.

busy do anglii

Firma dysponuje flotą nowych samochodów marki Fiat Ducato z 2016 roku, dzięki czemu ryzyko awarii jest bardzo niskie, a same busy są wyposażone w ogrzewanie postojowe webasto, wi-fi na terenie Polski, telewizor, gniazda 230V, klimatyzację, GPS, koce i poduszki. W cenie biletu oferujemy klientom również obiad oraz najlepsze na rynku ubezpieczenie PZU.

Primabus to sprawdzone busy do Anglii.

Świadczymy usługi z zakresu przewozu osób, zwierząt, paczek i innego rodzaju przedmiotów z Polski do Anglii, Belgii, Holandii i Niemiec w systemie door-to-door, a więc z adresu pod adres. Naszą specjalnością jest przewóz osób do Anglii. Wyjazdy z Polski do Anglii odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek, a z Anglii do Polski w każdą środę i sobotę. W celu poprawy komfortu i usprawnienia transportu naszych klientów i uczynić go możliwie najszybszym, przeprawa busów do Anglii odbywa się zawsze Eurotunelem. Przewóz paczek i rzeczy jest zwykle zoptymalizowany, a trasy są planowane w specjalnie do tego przystosowanych programach.

Aby zarezerwować przejazd zapraszamy do skorzystania z kontaktu telefonicznego. Skorzystaj z naszej oferty, a przekonasz się, że jesteśmy najlepsi na rynku.

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż nasi klienci mają różne potrzeby i możliwości i z tego też względu nasze biuro jest czynne całą dobę przez wszystkie dni tygodnia. Busy z Polski do Anglii można rezerwować 24/7 bez obawy o to, że spotkacie się Państwo z brakiem zainteresowania z naszej strony. Każdy klient i jego sprawy wymagają uwagi. Jesteśmy właśnie od tego aby Państwu służyć pomocą, nigdy nie zostawiać klientów w potrzebie i brać na siebie odpowiedzialność z trudne sytuacje. Regulamin Busy do Anglii