Przewóz zwierząt do Anglii

przewóz zwierząt do anglii

W gamie usług oferowanych przez naszą firmę jest również przewóz zwierząt do Anglii

Przewozimy zarówno psy, koty, króliki, chomiki, szczurki, fretki i wiele innych. Datę i termin przewozu zwierząt do Anglii ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Cena za przewóz zwierząt do Anglii też ustalana jest indywidualnie w zależności od rodzaju, wielkości i trasy przewozu zwierzęcia.

Zwierzęta domowe towarzyszące podróżnym (dotyczy to tylko psów, kotów i fretek) mogą wjechać na terytorium Anglii z Polski po spełnieniu poniższych wymagań:

1. Muszą być zidentyfikowane za pomocą mikrochipa lub tatuażu (wykonego przed 3 lipca 2011 r).

2. Muszą zostać zaszczepione przeciwko wściekliźnie.

3. Muszą być zaopatrzone w paszport wystawiony przez upoważnionego lekarza

Dla innych zwierząt towarzyszących – króliki, chomiki, świnki morskie, myszy, szczury, itp. – nie jest wymagana żadna dokumentacja.

Przewóz zierząt do Anglii

Każde zwierzę jest traktowane z szacunkiem, który jest równy temu należnemu członkom rodziny. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w życiu naszych klientów zwierzęta pełnią wyjątkową rolę. Kierowcy, na podstawie kilkuletniego doświadczenia i wskazówek właścicieli doskonale wiedzą jak postępować z podopiecznymi naszych klientów i jak sprawić, aby ich podróż była jak najmniej stresująca. W przypadku kiedy zwierzę podróżuje ze swoim opiekunem, nie umieszczamy go w klatce lecz pozwalamy siedzieć mu wspólnie z pasażerem. Nie przewidujemy wydzielania osobnych miejsc siedzących dla zwierzaków. Wewnątrz przedziału pasażerskiego istnieje też możliwość wydzielenia dość dużej przestrzeni (około 1.3 m x 0.8 m), dzięki czemu pupil może podróżować równie komfortowo, co jego pan. Posiadamy też różnej wielkości klatki dostosowane do rozmiaru zwierząt oraz koce, dzięki którym właściciel zwierzątka może być pewny, że jego podopieczny nie cierpi z powodu niewygody spowodowanej niewystarczającą ilością miejsca.

Organizując przewóz zwierząt do Anglii dbamy również o wykwalifikowaną kadrę.

Przewóz zwierząt do Anglii

Jeszcze przed zatrudnieniem kierowców przeprowadzamy z nimi rozmowę kwalifikacyjną, podczas której staramy się oszacować stopień ich empatii i wrażliwości. Dzięki temu mamy dość dużą pewność, że podobnie jak osoby, również zwierzęta spotkają się z należytą obsługą i odpowiednim szacunkiem. Również posiadamy zaświadczenie potwierdzające kwalifikacje w transporcie zwierząt.

Przewóz zierząt do Anglii

Zwierzęta powinny posiadać niezbędne dokumenty, a obecność opiekuna lub właściciela zwierzęcia podczas transportu do Anglii jest wymagana. Za brak odpowiednich dokumentów firma Bak Bus nie odpowiada. W przypadku kiedy zwierzę, ze względu na brak lub uchybienia w dokumentach, nie może przekroczyć granicy, zostaje odwiezione do hotelu dla zwierząt w najbliższej placówce tego rodzaju i spędza tam czas na koszt właściciela/zleceniodawcy. Wszystkie zwierzęta są przewożone zgodnie z obowiązującymi przepisami Unii Europejskiej.

Przewóz zwierząt do Anglii

Sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, abyśmy mogli dowieźć Twojego zwierzaka na miejsce.

Ponadto wspomniany wcześniej przewóz zwierząt dotyczy nie tylko czworonogów, ale również ptactwa, a także innych domowych pupili. Na naszej stronie znajdą Państwo informacje odnośnie warunków, które trzeba spełnić, aby móc transportować w naszych busach zwierzęta, a także jakie dopuszczalne gabaryty mogą mieć dostarczane przez nas paczki. Przyjmujemy na pokład busa zwierzęta jedynie wraz z właścicielem. Właściciel ponosi odpowiedzialność za prawidłowość dokumentów wymaganych przez graniczne służby weterynaryjne (paszport, szczepienia). Posiadamy wszelkiego rodzaju transportery do przewozów piesków i kotków i wszelkiego rodzaju sprzęt do przewozu innych zwierząt