przewozy do Anglii

Primabus jest firmą, która działa na polskim rynku usług transportowych i specjalizuje się w przewozach typu door to door osób, paczek, rowerów, zwierząt, sprzętu RTV i AGD, mebli oraz materiałów budowlanych do Anglii, Belgii, Holandii i Niemiec. Naszym największym atutem są rzetelność, bezpieczeństwo, komfort i czas podróży pasażerów.

Dysponujemy flotą 9-osobowych samochodów Fiat Ducato (6,3 m długości, 3.0, 180KM) z 2016 roku zobacz więcej na podstronie: Flota Busów Primabus

Aby usprawnić transport osób i uczynić go jak najszybszym nie przewozimy wraz z ludźmi paczek. Przewóz paczek i rzeczy odbywa się przy pomocy specjalnie do tego przystosowanych samochodów dostawczych.

Naszą żelazną zasadą jest to, aby nigdy nie obiecywać klientom czegoś, czego nie jesteśmy w stanie dotrzymać. Nasza oferta oraz nasze promocje i rabaty mają status obowiązujących bezwzględnie. Dbając o jakość obsługi naszych klientów jesteśmy również otwarci na wszelkie uwagi.

W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby klientów traktować podmiotowo, a nie przedmiotowo, aby liczyć się z ich potrzebami, wymogami i aby spełniać wszelkie zobowiązania, których się podjęliśmy. Biuro firmy jest czynne całą dobę i każdy, nawet w trudnej i nieprzewidzianej sytuacji, może w każdej chwili skontaktować się z nami i liczyć na to, że zawsze odbierzemy telefon. Nigdy nie zostawiamy klientów w potrzebie i zawsze staramy się wziąć na siebie odpowiedzialność za trudne sytuacje.