Flota Busów Primabus

przewozy do Anglii, Busy do Anglii, Przewozy osób do Anglii, busy Polska Anglia, bus Anglia Polska

Posiadamy nową flotą samochodów marki Fiat Ducato z 2016 roku.

Dzięki naszym nowym busom Fiat Ducato ryzyko awarii jest bardzo niskie. Wnętrze busów zostało wykonane przez specjalistyczną firmę na potrzeby transportu osób na długich trasach międzynarodowych. Busy są wyposażone w ogrzewanie postojowe webasto, internet wi-fi b,g,n na terenie Polski, telewizor LED, gniazda do zasilania telefonów lub laptopów 230V, klimatyzację, GPS. Na życzenie w każdym busie wydajemy koce i poduszki. Naszym pasażerom oferujemy również obiad w cenie biletu oraz najlepsze na rynku ubezpieczenie PZU.

 

Wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu na przewozy do Anglii i staramy się zapewnić Państwu transport w jak najdogodniejszych warunkach. Dysponujemy nowymi autami Fiat Ducato z mocnym silnikiem 3.0 oraz 180 KM, a komfort zapewnia pasażerom wnętrze busa z układem siedzeń 2+2+2+3 wykonane na specjalne zamówienie przez firmę CA Richmann z Tomaszowa Lubelskiego. Ścianki busa są obite miękką tkaniną, wnętrze wyposażone w różne opcje podświetlenia, a sama przestrzeń pasażerska jest oddzielona od bagażowej solidną przegrodą, która zabezpiecza pasażerów przed nadmiernym hałasem czy nieprzyjemnymi zapachami z luku bagażowego. Busy z Anglii do Polski oraz busy z Polski do Anglii oferowane przez naszą firmę to doskonały wybór też z tego względu, że każdy nasz samochód wyposażony jest w gniazda 230V, które pozwalają podłączyć laptopa lub naładować telefon oraz w telewizor i filmy, dzięki którym podróż mija szybciej i w dość wesołej atmosferze. Oprócz tego oferujemy, w tych czasach niemal niezbędny, Internet LTE na terenie Polski. W cenie biletu zawiera się również obiad na granicy polsko-niemieckiej w Kozackiej Chacie w Iłowej, w Zajeździe Chrobrego w Torzymiu i w kilku innych przygranicznych restauracjach, w których można zjeść tradycyjne polskie potrawy i w nieograniczony sposób korzystać z barów sałatkowych.

 

Mając na względzie bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, busy do Anglii, Belgii, Holandii i Niemiec są zawsze prowadzone przez dwóch wykwalifikowanych kierowców z aktualnymi badaniami psychotechnicznymi, z kilkuletnim doświadczeniem w zawodzie i nierzadko z kilkoma kategoriami prawa jazdy. Każdy z kierowców, kwalifikując się do podjęcia pracy w firmiePrimabus, podlega testom psychologicznym, które testują jego zdolności empatii oraz miękkie kompetencje zawodowe, które są gwarancją miłej i bezkonfliktowej obsługi klientów. Postoje odbywają się z reguły w ustalonych punktach trasy, jednak na specjalne życzenie klienta kierowcy mają obowiązek zatrzymać się w możliwie najszybszym czasie.