Przewozy z Polski do Anglii

busy anglia polska przewozyŚwiadczymy dla Państwa usługi z zakresu przewozu z Polski do Anglii, Belgii, Holandii i Niemiec.
Każdego naszego pasażera traktujemy indywidualnie i każdy może zamówić określone miejsce w busie, może wyznaczyć dowolne miejsce, z którego będziemy go odbierać, może też poprosić o postoje w trakcie przewozu, jeśli poczuje się źle lub będzie musiał rozprostować nogi, przewietrzyć się. Przewozy Anglia Polska są dla nas wielkim wyzwaniem, z którym mierzymy się każdego dnia, ale również sprawiają wiele niespodzianek ze względu na dużą nieprzewidywalność.

Przewozimy osoby jak i zwierzęta, a w oddzielnych busach transportujemy paczki i innego rodzaju przedmioty. Wszystko to w systemie door-to-door, a więc z adresu pod adres. Optymalizujemy trasę tak aby nasze busy kierowały się w konkretne rejony w Anglii i na miejscu miały do pokonania jak najmniej kilometrów.  Naszą główną działalnością jest przewóz osób do Anglii. Wyjazdy busów z Polski do Anglii odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek, a z Anglii do Polski w każdą środę i sobotę. Staramy się aby przejazd do Anglii był możliwie najkrótszy dlatego przeprawa busów do Anglii odbywa się zawsze Eurotunelem. Przewóz paczek do Anglii odbywa się w osobnych busach, gdzie paczki są odpowiednio zabezpieczone, a trasy są planowane w specjalnie do tego przystosowanych programach.