ŻYCZENIA NOWOROCZNE

 

Busy do Anglii

Na nadchodzący Nowy 2018 rok, ufając, że będzie wspaniały i przyniesie niezapomniane chwile życzymy Państwu dużo radości i dobroci od ludzi, wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.

Busy do Anglii

busy do anglii

Busy do Anglii jadące przez Londyn i inne angielskie miasta uświadamiają naszym klientom, że Anglia to nie tylko dzika natura, wspaniałe gęste lasy, obszerne sady i pastwiska, ale również tereny mocno zurbanizowane. Wjeżdżając do Londynu czy Manchesteru ma się wrażenie, że wjeżdża się do typowej betonowej dżungli. Na szczęście władze większych angielskich miast projektując przestrzeń miejską wiedzieli o tym, że ludzie potrzebują przestrzeni, wolności i ukojenia płynącego z natury i stąd też w każdym mieście występują również tereny zielone, które każdego dnia przyciągają rzesze chcących się zrelaksować osób.

W skład Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii wchodzą Anglia, Walia, Szkocja oraz Irlandia Północna. Na zachodzie i północy Wielka Brytania otoczona jest Oceanem Atlantyckim, na wschodzie Morzem Północnym i Morzem Irlandzkim od Zachodu, na południu zaś kanałem La Manche od południa. Ponadto Wielka Brytania jest członkiem-założycielem Wspólnoty Narodów, członkiem Unii Europejskiej, wchodzi też w skład NATO, OECD, G7 i G20. Co jednak najważniejsze dla przeważającej części Polaków, jest ona krajem ekonomicznie rozwiniętym, szóstą gospodarką świata, mocarstwem ekonomicznym, kulturalnym, naukowym, militarnym i politycznym. Stąd też przeszło dwa miliony naszych rodaków, ze względu na niskie zarobki w Polsce, zdecydowało się wyjechać do kraju, w którym, jak wynika z danych Sedlak&Sedlak, ich średnia płaca w 2012 roku wynosiła około 1300 funtów.

Anglia to również wielkie centra handlowe, w których ludzie nie tylko kupują, ale również spędzają czas. Nierzadko są one tak wielkie, że busy z Polski do Anglii umawiając się z klientami pod takimi centrami, muszą ich szukać nawet godzinę. W tym sensie najlepszym miejscem spotkania z busem jest mała ulica przebiegająca obok domu.

Busy do Anglii