Busy z Warszawy do Anglii

Busy z Polski do Anglii z WarszawyJeśli potrzebny Państwu bus z Warszawy do Anglii, który wygodnie i bezpiecznie dowiezie Państwa we wskazane miejsce w Anglii, wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami, w celu ustalenia terminu wyjazdu.

Warszawa – stolica Polski, miasto wojewódzkie (siedziba woj. mazowieckiego) oraz powiat, na obszarze Kotliny Warszawskiej, Równiny Łowicko-Błońskiej, Równiny Warszawskiej, Doliny Środkowej Wisły i Równiny Wołomińskiej, nad Wisłą; stanowi związek 11 gmin: Centrum (obejmuje dzielnice: Śródmieście, Mokotów, Ochota, Wola, Żoliborz, Praga-Pn. i Praga-Pd.), Bemowo, Białołęka, Bielany, Rembertów, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wilanów i Włochy. 1 618 000 mieszkańców, wraz z pobliskimi miastami tworzy aglomerację warszawską liczącą 2,2 mln mieszkańców.

W przeciwieństwie do innych firm nie wozimy razem z pasażerami paczek, maksymalnie skracając czas przejazdu i dbając o to, aby i tak długi czas podróży stawał się jak najmniej uciążliwy.
W czasie podróży oferujemy Państwu również drobne przekąski, napoje chłodzące (woda, coca-cola, mirinda, sprite) oraz obiad w cenie biletu. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów do 3,5 tony oraz cały wachlarz uprawnień do prowadzenia pojazdów różnego rodzaju. Dokładamy też wszelkich starań, aby każda podróż przebiegała bezpiecznie i w miłej atmosferze. Stąd jesteśmy otwarci na informacje zwrotne dotyczące zachowania kierowców, a także na wszelkie uwagi, które mogą w jakikolwiek sposób udoskonalić działania naszej firmy.